Zestawy do bram garażowych

Zestaw FAAC D1000

Napęd elektromechaniczny do bram garażowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego z jednoczęściową szyną jezdną. Max. szerokość bramy 5,0m.

Wszechstronność

Model D1000 to napęd z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym lub paskiem kewlarowym, która zapewnia cichą i płynną obsługę wszelkich bram garażowych. Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

Szybki i łatwy montaż

Napęd do bram garażowych jest łatwy w montażu. Montuje się go do sufi tu garażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy (otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu cyklu programowania napęd działa poprawnie bez jakichkolwiek dodatkowych regulacji.

Komfort użytkowania

Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy, w napędzie została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy.

Zestaw D1000 do bram garażowych zawiera:

  • 1 sztuka - Głowica napędu D1000 z wbudowaną centralą sterującą E1000
  • 1 sztuka - Szyna 3000 mm z łańcuchem
  • 1 sztuka - Moduł radioodbiornika XF 433MHz, 1 kanałowy
  • 1 sztuka - Pilot 4-przyciskowy XT4 443 RC, z kodem dynamicznie zmiennym

Cena katalogowa: 1 548,57

Cena: 1390,00 zł Kup produkt / zapytaj o szczegóły