Szlabany automatyczne i zapory drogowe

Szlaban FAAC 614

Szlaban elektromechaniczny z ramieniem do 5 m.

Zastosowania

Szlabany serii 613/614 zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej (modele 230V) i intensywnej (model 24V). Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych, jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych.

Łatwy montaż i pewne działanie

Prosta budowa szlabanów 613/614 z wbudowanym uchwytem mocowania ramienia zapewnia szybki i łatwy montaż, a elektromechaniczna konstrukcja oparta na precyzyjnym spasowaniu wewnętrznych – metalowych przekładni zębatych gwarantuje pewne działanie w każdych warunkach atmosferycznych. 

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu szlabanu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie szlabanu i obsługę ręczną.

Wygoda obsługi

Nowoczesna konstrukcja centali A453 umożliwia pełną regulację parametrów pracy szlabanu oraz pozwala na podłączenie szeregu akcesoriów FAAC do zdalnego     sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia pracy automatycznej.

Cena katalogowa kompletnego szlabanu 614 z ramieniem prostokątnym 5 m:          4 992,24 zł

Cena: 4 493,00 zł Kup produkt / zapytaj o szczegóły